Apie mus

METALO GRUPĖ – nerūdijančio plieno produktų didmeninės prekybos veiklą vykdanti įmonė, įkurta 2017 m. Kauno mieste. Jaunos įmonės branduolį sudaro solidžią patirtį sukaupę ir save rinkoje jau spėję užsirekomenduoti darbuotojai. Pagrindinės sandėliuojamų medžiagų grupės yra keturios: lakštinis plienas, konstrukciniai ilgi produktai, technologiniai vamzdžiai ir fitingai.

METALO GRUPĖ pardavėjų komanda yra sulaukusi didelio pasisekimo tiekiant medžiagas dujų ir naftotiekio vamzdynų projektams Lietuvoje bei užsienyje, todėl įmonės galimybės pasiūlyti sprendimus neapsiriboja sandėlyje esančiomis medžiagomis bei vietine rinka.

DARBO KULTŪRA IR VERTYBĖS:

METALO GRUPĖ darbuotojai siekia stiprios darbo kultūros ir kiekvieną dieną yra vedini mums svarbiausių vertybių:

Atvira komunikacija. Visi projektai ir užduotys prasideda nuo dialogo su klientu apie poreikį, norą ir viziją kaip jie bus įgyvendinti jam priimtiniausiu būdu.

Lankstumas. Esame partneris su kuriuo lengviausia bendradarbiauti – toks mūsų požiūris klientui laimi laiko ir tuo pačiu padeda uždirbti daugiau.

Atsakomybė. Už savo darbą, už klientą ir už vienas kitą. Taip sukuriami patikimi tarpusavio ryšiai ir darbo aplinka.

– Orientavimas į rezultatą. Norėdami aprūpinti klientus optimaliausios kainos ir kokybės medžiagomis, kiekviename kompanijos valdymo ir medžiagų tiekimo procese ieškome geriausios vertės sprendimų,